Pro děti od 6 do 12 let.

Kovbojové v prérii
20. 7. – 24. 7. 2020
Cesta do pravěku
27. 7. – 31. 7. 2020

2 500 Kč na týden včetně jídla.
Od pondělí do pátku, 7:30–16:00.
V Českém údolí a Borském parku.

Přihláška

Kontakt na vedoucí tábora:
Alžběta Poláčková
606 314 887
polackovabety@gmail.com

O děti se starají zkušení vedoucí dětských táborů, kteří mají kvalifikaci Zdravotník zotavovacích akcí.

Fotografie 2020

rozvíjet fantazii a zručnost

Jak náš příměstský tábor funguje?

Příměstský tábor umožňuje vašim dětem být o prázdninách celý den venku, zažít celotáborovou hru a získat nové přátele, přesto večer strávit čas se svými rodiči a sourozenci a odpočinout si v pohodlí a teple domova.
Táborový program probíhá vždy jeden týden, od pondělí do pátku, v čase od 7:30 do 16:00 hodin. Děti k nám přichází každé ráno, aby strávily celý den atraktivním a smysluplným programem, a na večer se vrací domů.
Každého týdne se účastní přibližně 30 dětí, které jsou podle věku rozděleny do menších družin (po 10 dětech). Družiny spolupracují i soutěží v etapové hře, která je provází celým týdnem a dává programu tematický rámec.
Tábory vedou zkušení a kvalifikovaní vedoucí, kteří se práci s dětmi věnují celoročně.

Kde tábory probíhají?

Zázemí příměstských táborů tvoří skautské klubovny v Českém údolí v Plzni (mezi Borským parkem a Borskou přehradou, v blízkosti řeky Radbuzy). Využíváme přírodního prostředí v okolí kluboven k přirozenému a všestrannému rozvoji dětí. Kromě toho také vyrážíme na výlety, za koupáním nebo jinými zajímavostmi. Program se snažíme tvořit tak, aby si v něm každé dítě našlo, co ho baví.
Sraz dětí a začátek programu začíná každé ráno na konečné tramvaje č. 4 na Borech.

Pro koho jsou určeny?

Naše příměstské tábory jsou určeny pro všechny holky i kluky od 6 do 12 let. Více v sekci Program a Termíny.

Kdo tábory pořádá?

Tábory pořádá skupina zkušených vedoucích dětských kolektivů, vzdělavatelé a instruktoři, kteří se dětem celoročně dobrovolně věnují ve skautských oddílech organizace Junák – svaz skautů a skautek ČR. Oficiálním pořadatelem akce je organizační jednotka Junáka, skautské středisko STŘELA Plzeň. Více o vedoucích se dočtete v sekci Kontakty a tým.

Na dalších záložkách objevíte, jaký program letos pro děti chystáme, v jakých termínech. Dočtete se také praktické informace pro účastníky našich táborů. V sekci Termíny a cena můžete své děti přihlásit k účasti na konkrétní termín příměstského tábora.

Skautské středisko Střela Plzeň Celé česko čte dětem
Skauti už 100 let dokazují, že jsou nejen největší, ale také nejúspěšnější organizací nabízející smysluplný volnočasový program pro děti a mládež. Využijte příležitost a přihlaste své děti na skautský příměstský tábor pro veřejnost, výborná zábava a smysluplný program jdou spojit!